KONST / Litografier / Silkscreen 12286320
nr 1228 6320
Gilles Aillaud
(1928-2005), Frankrike
Silkscreen, "Roland Garros 84". Signerad, bladets mått: 75x57 cm, IML Paris
Gilles Aillaud, fransk bildkonstnär född 1928, död 2005 .
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:58:34
14/1 02:56:51
Gilles Aillaud
Läs mer om Gilles Aillaud